Pokud vašemu prvňáčkovi nepřinesl ježíšek školní tašku, tak už je nevyšší čas začít s výběrem! Abychom vám usnadnili práci, připravili jsme několik tipů na školní tašky s certifikací. Podívejte se s námi na ty nejpovedenější kousky!

Školní aktovky

Topgal CHI 880 B – White

Růžové kytičky a tyrkysová barva nadchne každou malou školačku. Jednoduchá, lehká školní aktovka s jednou komorou pro lepší přehlednost.

Topgal CHI 784 A – Black

Aktovka s veselým motivem obrázků a písmenek je vhodná pro drobnější školačky. Díky menším rozměrům, hrudním a bederním popruhům bude sedět na zádech i opravdové drobné školačky. Má jednu hlavní komoru, která usnadňuje dítěti organizaci a rozdělení pomůcek.

Školní aktovka LIGHT – 4-dílný set, Step by Step Černý panter, s certifikátem AGR

Čtyřdílný set, který obsahuje vše, co dítě potřebuje do školy. Tedy aktovku, penál s výbavou, pouzdro, pytlík na oblečení nebo přezůvky. Krásné provedení a líbivý motiv zvířete vhodný nejenom pro kluky.

Školní aktovka LIGHT – 4-dílný set, Step by Step Jednorožec s certifikátem AGR

Aktovka s oblíbeným motivem jednorožce se bude malé školačce jistě líbit. Čtyřdílný set obsahuje aktovku, penál s výbavou, pouzdro, pytlík na oblečení nebo přezůvky.

Školní batohy

Topgal CHI 876 D – Blue

Tříkomorový školní batoh pro milovnice koček! Tři komory unesou vše, co potřebuje vaše kočičí princezna. Přední komora pojme třeba penál, nebo svačinovou krabičku. Batoh je doplněn velkým množstvím reflexních prvků na čele, bocích a ramenních popruzích. Navíc potěší i přívěsek kočičky na přední straně batohu.

Topgal CHI 790 B Blue

Mají vaše děti rády mořská zvířátka? Pokud ano, máme pro vás originální dvoukomorový batoh s měnitelným 3D obrázkem. V sadě naleznete kosatku, medůzu, želvu a mořského ježka. Váš školák si může měnit obrázky dle nálady a chodit tak do školy každý den s trošku jinou taškou. Batoh má dvě komory a jednu přední kapsu s karabinou na klíče. V přední komoře nalezneme kapsičku na drobnosti a jmenovku. Batoh je doplněn velkým množstvím reflexních prvků na čele, bocích a ramenních popruzích.

Topgal CHI 791 Q Tyrquise

Opět varianta pro milovníky mořských zvířátek. I tento tmavě modrý batoh nabízí možnost měnit 3D obrázek podle nálady. V sadě naleznete kosatku, delfína, mořského ježka a mořského koníka. Batoh má dvě komory a jednu přední kapsu s karabinou na klíče. V přední komoře nalezneme kapsičku na drobnosti a jmenovku. Batoh je doplněn velkým množstvím reflexních prvků na čele, bocích a ramenních popruzích.

Topgal CHI 842 E Green

Batoh s tyranosaurem, to prostě každý školák musí mít! Tento ultralehký dvoukomorový batoh můžeme doporučit i drobným prvňáčkům. Batoh má dvě komory a jednu přední kapsu s karabinou na klíče. V přední komoře nalezneme kapsičku na drobnosti a jmenovku. Batoh je doplněn velkým množstvím reflexních prvků na čele, bocích a ramenních popruzích.

Škola končí, prázdniny začínají a vy už máte myslet na výběr školní tašky? Ano, nepodceňujte čas věnovaný výběru a projděte si dostupnou nabídku už nyní.

Nevíte si rady, jak správně vybrat školní aktovku? Podívejte se na několik užitečných rad pro usnadnění výběru školní aktovky.